A Perfect BowENG: You can find free template here!

Vienmēr esmu uzskatījusi, ka dāvanas iesaiņojums ir tikpat svarīgs, cik pati dāvana. Ir taču atšķirība vai dāvanu saņem plastikāta maisiņā, vai skaistā kastītē, kuru atverot Tevi sagaida čaukstošā zīdpapīrā ietīts pārsteigums. Bet tiem, kuriem nav laika ņemties ar dāvanu iesaiņošanu, vai vienkārši nav talanta, vai pacietības izveidot skaistus zīda lentu pušķus, šis vienkāršais paņēmies, kā pēc vienkāršas piegrieztnes izgatavot perfektas bantītes, būs tieši laikā!

Tātad tas ir tieši tik vienkārši:
1) Izdrukā uz stingras A4 lapas šeit atrodamo piegrieztni un izgriez. Ja Tev nav pieejams printeris, uzregulē datora ekrānu uz visgaišāko režīmu, pieliec lapu pie ekrāna un pārzīmē. 
2) Bantītes izmērs būs atkarīgs no tā vai izprintēsi lapu horizontāli vai vertikāli. Horizontāli bantīte sanāks aptuveni 14.5 x 5cm, bet izdrukājot piegrieztni uz vertikālas lapas: 10x3cm, ja vēlies lielāku banti- izmanto metodi ar pārzīmēšanu no ekrāna!
3) Tad vai nu pārvelc izgriezto piegrieztni uz papīra un izgriez, vai piespraud ar kādu knaģīti pie filca un izgriez.
4) Sāc ar garāko detaļu un salīmē maliņas līdz pusei, tad pielīmē vidiņu pie pamatiņa un beigās apliec apkārt vidus daļiņu un sastiprini aizmugurē ar līmes zīmuli vai līmes pistoli (atkarībā no tā vai bantīte ir no papīra vai filca). Gatavs!!! :)

Ieteikums: Mazām bantītēm neizvēlies biezāku papīru par rasējamo papīru, savādāk tas liekuma vietās nesmuki lauzīsies.

Patiesībā šīs bantītes var izmantot daudz un dažādos veidos! Tās var izmantot gan kā galdakartes, novietojot katram svētku dalībniekam uz šķīvja. Ja taisi tās no papīra, vari pat uz apakšējās bantes malas skaisti uzrakstīt viesa vārdu! Un kā būtu mazas filca bantītes kā mīļas eglīšu dekorācijas? Varbūt vēlies pielīmēt vai piešūt gumiju un izveidot savam mazajam brālītim tauriņu, ko vilkt pie svētku krekla, vai arī ... pielīmēt to pie stīpiņas, piešūt pērlītes un pasniegt kā dāvanu savai mīļajai krustmeitiņai! Un kā izskatītos šādas bantītes kā kurpju dekors mazajai princesei? Variācijas par šo tēmu var būt daudz un dažādas, tikai ļaujies iztēlei!1 comment:

  1. Bello blog.....felicitaciones¡¡¡¡¡
    Podra enviarme boletines...Gracias
    loredana2607@gmail.com

    ReplyDelete