ZVĒRU DĀRZS
Šodien facebookā manu uzmanību piesaistīja apburošas, grafiskas kreklu un spilvendrānu apdrukas. Lauvas, tīģeri, stirnas un žirafes ar rožu kroņiem krēpēs, kā arī citas līdz pēdējai niansei izstrādātas ilustrācijas... O jā, tā viennozīmīgi bija LOVE at FIRST SIGHT!  
Par cik jau labu laiku dzīvoju ārpus Rīgas un uz turieni pārlieku neraujos, tad arī Kalnciema ielas tirdziņi man jau krietnu laiku ir izpalikuši. Pieļauju, ka to pastāvīgajiem apmeklētājiem abas simpātiskās meitenes, Kitija un Baiba, ir jau labi pazīstamas. Bet man šie izstrādājumi bija patiesi jauns un patīkams atklājums! 
Internetā pieejamā informācija par meiteņu darbību vēl ir krietni trūcīga, bet, ja Tevi interesē viņu izstrādājumi, vari sazināties personīgi ar Kitiju vai Baibu caur viņu Facebook lapu
Meitenes pašlaik piedāvā sietspiedes tehnikā, uz dabīgiem materiāliem drukātas, ar roku zīmētas grafikas kreklus, spilvendrānas, galda sedziņas un plakātus. Es jau varu iztēloties, kā uz mana vēl neesošā dīvāna iederētos kāda no skaistajām lina spilvendrānām!

Satrp citu, izstrādājumu cenas ir patīkami draudzīgas:

hoodiji - 40 €
krekli - 25 €
krekli bez rokām - 15 €
spilvendrāna - 21 € + spilvendrānas pildījums - 6 €

Ja vēlies pirmais uzzināt par ZVĒRU DĀRZA jaunumiem, seko tiem līdzi Instagrammā
 


 1 comment: