Fruit & Veggie Wash

Lai izvairītos no kaitēkļiem, daudzi augļi un dārzeņi tiek audzēti ar pesticīdiem. Pat mazās devās pesticīdu lietošana var negatīvi ietekmēt Tavu veselību un to ietekme vēl joprojām nav līdz galam izpētīta. Tev var šķist, ka bioloģiski audzētus augļus un dārzeņus nav nepieciešams īpaši attīrīt, bet to audzēšanas procesā var tikt izmantoti dabas augsnes veicinātāji un mēslošanas līdzekļi, piemēram, kūtsmēsli, kaulu milti un tajos var būt tārpi, vai to izkārnījumi. Eksperti ir konstatējuši, ka ar baltā etiķa un ūdens mazgāšanas metodi ir iespējams nogalināt 98% baktēriju un attīrīt augļus un dārzeņus no pesticīdiem un netīrumiem. Tas ir lēti un vienkārši - izmēģini arī Tu! Izvairies no alerģijām un pasargā savu un sava bērna veselību!

Etiķa Ūdens

( 1 daļa gaišais etiķis uz 3 daļām ūdens )
 Šo šķidrumu sajauc tīrā izlietnē, bļodā vai izsmidzināmā pudelē. Cietos augļus un dārzeņus mērcē 5-10 minūtes, lapu dārzeņus 3-4 minūtes un ogas 1-2 minūtes. Pēc tam kārtīgi noskalo aukstā ūdenī. Ja izmanto izsmidzināšanas metodi - apsmidzini augli un atstāj uz mirkli, tad kārtīgi noskalo zem auksta ūdens.

Rezultāts: Tīri augļi. Ja Tu augļus un dārzeņus pēc šīs peldes kārtīgi noskalosi aukstā ūdenī, tad etiķa garša nebūs jūtama, pat ne ogās! 
Ja mērcē augļus izlietnē, to nepieciešams iztīrīt pēc šīs procedūras!
Vēlies uzzināt citus veidus, kā attīrīt augļus un dārzeņus? Spied ŠEIT!


xxx


Many fruits and vegetables are grown with pesticides to get rid of bugs. Even small doses of pesticides can adversely affect your health and are worrisome, not well understood, and in some cases are completely unstudied. You may think that organic fruits and vegetables don’t need to be cleaned they can be cultivated with natural soil enhancers and fertilizers such as manure, bone meal, and worm castings. Experts found that a white vinegar and water wash kills 98% of bacteria and removes pesticides and germs.

Vinegar Water

(1 part vinegar to 3 parts water) Put solution in a cleaned and sanitized sink, bowl or spray bottle. Soak hard fruits and veg 5-10 minutes, Leafy’s 3-4 mins and berries 1-2 mins. Rinse thoroughly.

The Result: Clean fruit. If you rinse well, there is no vinegar taste.  Even in the berries.
 Want to know more great ways to clean your fruits & veggies? Click HERE!2 comments:

 1. Paldies par šo info! Man līdz šim bija zināms cits veids. Mēs ģimenē lietojam Coral-mine, izlietotos stikus var izmantot atkārtoti gan augļu un dārzeņu skalošanai, gan kā papildus barojumu gan istabas, gan grieztajām puķēm.

  ReplyDelete
 2. Thank you so much for sharing such an Awesome
  blog..
  really i like your site.
  i enjoyed...
  vegetable wash

  ReplyDelete