Fruit Coctail With Chia

Atzīšos, ka dažreiz nākas nedaudz šmaukties, lai ‘iebarotu’ Odrijai kaut ko vērtīgu, tāpēc nākas ik pa laikam izdomāt kādu jaunu paņēmienu, kā to izdarīt.
Viens no labākajiem, manuprāt, ir augļu kokteiļi. Tie ir saldi un gardi un radīs bērniem asociācijas ar saldējuma kokteili, kas viennozīmīgi ir gards našķis. Šis, manis piedāvātais, kokteilis ir ārkārtīgi vienkāršs, bet ļoti vērtīgs, jo tā sastāvā ir Chia sēklas, kas pieder pie superproduktiem un savu lielisko īpašību dēļ ir iekļautas 37 pasaules vērtīgāko un veselīgāko produktu saraksta pašā augšgalā! Skaties ŠEIT!
Pati Chia sēklas bieži pievienoju zaļajiem salātiem, bet bērniem, kam tās neiet pie sirds, lielisks veids, kā tās pasniegt ir kokteiļos, jo, sablendējot ar augļiem, tās vairs vispār nav jūtamas. 

Augļu kokteilis ar Chia/ Fruit coctail with Chia
1 labi nogatavojies banāns / 1 ripe banana
1 ābols / 1 apple
1 tējk. ar kaudzi Chia sēklas / 1 tsp. with a pile Chia seeds
ūdens/ water

Augļus nomazgā, nomizo un sagriež gabaliņos. Visas sastāvdaļas ieliek blenderī, pievieno ūdeni līdz sadaļai 200ml un kārtīgi sablendē. Ja vēlies kokteili biezāku, pievieno mazāk ūdeni. / Peel the fruits and cut into pieces. Put all the ingredients in a blender and add water till 200ml section. If you want a thicker smoothie, add just less water.No comments:

Post a Comment