Made in LVŠo rakstu vēlējos ielikt daudz ātrāk, bet sakarā ar faktu, ka dators atteicās darboties un es to zaudēju uz veselu nedēļu, tas diemžēl top tikai tagad.
Ja esi viens no tiem, kas ir atstājuši dāvanu iegādi uz pēdējo mirkli, tad priecāšos Tev palīdzēt ar dažām idejām, kā iepriecināt savus mīļos. 
Kad liekas, ka nav vairs ideju foršām dāvanām - palūkojies apkārt, bieži vien atbilde atrodas daudz tuvāk, nekā domā. Šogad savu foršo dāvanu listi vēlējos sastādīt tieši no Latvijā ražotiem produktiem. Un iemesli tam nav tālu jāmeklē- tie ir forši, oriģināli, kvalitatīvi un tādi, kurus tiešām prieks ir gan dāvināt, gan saņemt!


DĀVANAS MAZĀKAJIEM

Manilla ir dizaina papīrlietu veikaliņš Rīgā. Tur piedāvātās preces gan nav ražotas LV, bet man šī vieta likās super-piemērota Ziemassvētku dāvaniņu iegādei. Lielā krāsojamā lapa (1,8mx1m), ko krāsot vienatnē, ar draugiem, uz galda, pie sienas vai uz zemes! 14.06Ls: ŠEIT!

'Mamma dzied un Tētis dzied' sūpuļdziesmu dubultdisks, kuru iemīļos gan bērni, gan vecāki. Vietas, kur var disku iegādāties skaties ŠEIT vai ŠEIT!

Koka skrejritenis DIP DAP 50Ls: ŠEIT!


DĀVANAS GATAVOT MĪĻOTĀJIEM

Signes Meirānes 3. un, manuprāt, visskaistākā un garšīgākā pavārgrāmata, kas iedvesmos un neatstās vienaldzīgu nevienu ēdiena un skaistu fotogrāfiju cienītāju. Tirdzniecības vietas, kurās grāmatu iespējams iegādāties skaties ŠEIT!


Uzdāvini savu garšvielu izlasi! Pavārmākslas meistari Mārtiņš Sirmais un Ēriks Dreibants sadarbībā ar Gourmet Studio radījuši jaunu garšvielu līniju Sirmais & Dreibants. ‘Katram garšvielu maisījumam esam pievienojuši divas ēdienu receptes. Tā sulīgi garšīgā no Mārtiņa. Tā garšīgi sulīgā no Ērika. Receptes izstrādātas tā, lai būtu gan viegli pagatavojamas iesācējiem, gan gards izaicinājums zinātājiem.’ Kur iegādāties, skaties ŠEIT!


DĀVANA DRAUDZENEI

Šie kazas piena ķermeņa skrubji ne tikai izskatās garšīgi, smaržīgi un kārdinoši, bet ir arī īsts roku darbs. Tie ir izgatavoti tikai no ekoloģiskām izejvielām. Mūsu pašu lauku kazu piens ir sastāvdaļa vairākumam šo produktu. Cena 6.40Ls/gab, kur iegādāties, skaties ŠEIT!


DĀVANA MŪSDIENĪGAM VĪRIETIM

Ja cena nav šķērslis un vēlies iepriecināt savu draugu- arhitektu/ eco piekritēju, iegādājies viņam kādu no šiem oriģinālajiem koka iPhone vāciņiem. Tos iespējams piemeklēt 3., 4., un 5. iPhone telefonam! Šī konkrētā iPhone 3 vāciņa cena ir 45.10 Eiro, vairāk skaties ŠEIT!


Varētu rakstīt vēl un vēl... Bet mani pašu arī ir pārņēmis neliels svētku drudzis- tik maz laika vēl atlicis, bet tik daudz vēl jāpadara! :) Jauku gatavošanos un ceru, ka kāda no manis sniegtajām idejām Tev noderēs!


No comments:

Post a Comment