Yoghurt SnacksYoghurt snacks are a great alternative to ice cream. While sweet yogurt is not the healthiest food, it can replace other more unhealthy, synthetic and fatty treats, which is particularly when the story is about children. Kids LOVE these treats and always wants more. And why not- they are so easy to make!

Jogurta našķi ir lieliska alternatīva saldējumam. Kaut arī salds jogurts nav tas veselīgākais ēdiens, tas var aizstāt citus neveselīgus, sintētiskus un treknus saldumus, kas ir īpaši svarīgi, kad stāsts ir par bērniem, kuri parasti arī ir tie lielākie kārumnieki. Bērni mīl šos našķus un vienmēr pieprasa vēl un vēl, un kāpēc nē, ja tos ir tik viegli pagatavot!

 
For the best results you will need a thick, sweet yoghurt. When yoghurt freezes it loses its sweetness, so yogurt, which on a daily basis you would think is too sweet, here are just right.

Vislabākajam rezultātam izvēlies biezu un saldu jogurtu. Jogurtam sasalstot, tas zaudē savu saldumu, tāpēc tas jogurts, kurš ikdienā tev liktos pārāk salds, te būs tieši laikā. Es eksperimentēju ar zemeņu Balto jogurtu un Anneles melleņu Ekoloģisko jogurtu. Zemeņu jogurts bija šķidrāks, bet krietni saldāks- no tā sanāca pasakaini garšīgas jogurta končas, bet par cik jogurts pats bija šķidrs, tās ļoti ātri kusa. Melleņu jogurts bija foršs un biezs un tam bija pasakaina krāsa, bet tas nebija tik salds un sasalstot tas vēl zaudēja savu saldumu. Savukārt melleņu našķi tik ātri nekusa (domāju, tam bija sakars ar jogurta biezumu).

Nesen izmēģināju citu jogurtu - 'Baltais' Eko Ekoloģisko (brūnā kārbiņā- līdzīgā kā Anneles Ekoloģiskajam jogurtam, kas man ir fotogrāfijā) - tas šiem našķiem būs tieši laikā. Īpaši ar zemeņu un aveņu garšu, jo arī šajai markai melleņu jogurts ir nesaldāks.


Take a teaspoon and put yoghurt on a non-stick pan surface. Put into the freezer for at least 3 hours!

Ar tējkaroti saliec jogurta piciņas uz nepiedegošas virsmas pannas. Liec saldētavā uz vismaz 3 stundām! Citās pamācībās lasīju, ka var ieliet jogurtu plastikāta maisiņā, izdurt mazu caurumiņu un tādā veidā veidot 'podziņas', bet man nekas no tā nesanāca. Ar tējkaroti tas ir īzī-pīzī un nav jācūkājas ar kaut kādiem maisiņiem.


This was my experiment. I poured a yogurt in ice dishes and plug wooden ice cream sticks in. Put into the freezer for at least 3 hours!

Šis bija mans eksperiments. Saliku jogurtu ledus trauciņos (izmēģināju likt arī kārtās- apakša rozā, augša lillā un otrādi) un vidū iespraudu saldējuma kociņus, ko var iegādāties 'Freko' kancelejas preču veikalos mākslinieku piederumu galā. 

After 3 hours/ Pēc 3 stundām

Separate yoghurt from pan with a thin spatula/ Atdali jogurtu no pannas ar plānu pannas lāpstiņu

Yoghurt on a stick/ Jogurts uz kociņa

Yoghurt ice cream/ Šis ir vienkārš paņēmiens kā uztaisīt jogurta saldējumu. Nopērc mazos jogurtiņus un iespraud iekšā koka kociņus vai karotītes. Liec saldētavā. Lai dabūtu jogurtu ārā no trauciņa- patecini nedaudz aukstu ūdeni uz iepakojuma!
 

P.S. These treats are intended for immediate eating/ Šie našķi ir paredzēti tūlītējai ēšanai, jo tie salīdzinoši ātri atsalst.

 
No comments:

Post a Comment