Sheinside - Budget Friendly Fashion Vol. 1


Sheinside is women's fashion website that offers stylish design clothing for affordable prices. And the best part - it offers free shipping worldwide, wich, I think, is so great. I love that you can read a reviews or even see a buyer's show, where real buyers have sent in their pictures for you to see how these pieces look in real life. The only drawback I see on this page is the choice of size. For-generally are offered S-M size clothing. I can't tell you about quallity now, but I'll let you know, after receiving my first order, which is already on it's way to me!

Sheinside ir sieviešu modes websaits, kas piedāvā stilīga dizaina apģērbu par labām cenām. Un superīgākais- viņi piedāvā bezmaksas piegādi visā pasaulē! Man patīk, ka par lielāko daļu apģērbu ir iespējams lasīt atsauksmes (protams, nevajadzētu gluži ņemt vērā tās atsauksmes, ko izteikuši cilvēki, kas šīs lietas nemaz nav iegādājušies, bet tikai jūsmo par tām :) ) un visvairāk pirktajām precēm ir pat iespējams apskatīt "pircēju šovu", jeb fotogrāfijas, kuras viņi iesūtījuši un kurās tiek demonstrēts iegādātais apģērbs. Šīs lapas mīnuss ir izmēru izvēle,- pārsvarā tiek piedāvāti XS- M izmēra apģērbi, tā kā lielāka izmēra meitenes kā es, var skatīties droši vien tikai topu, džemperu un aksesuāru virzienā. Vēl nemāku teikt par šo apgērbu kvalitāti, bet došu jums ziņu, kad saņemšu savu pirmo pasūtījumu, kas jau ir ceļā pie manis! Par iespējamo papildus nodokli tad arī došu ziņu!
#1 Top / #2 Top / #3 Top / #4 Top / #5 Top / #6 Top


#1 Top / #2 Top / #3 Top / #4 Skirt / #5 Skirt / #6 Skirt


#1 Dress / #2 Dress / #3 Dress


#1 Top / #2 Top / #3 Top#1 Blouse / #2 Dress / #3 Blazer / #4 Dress / #5 Skirt / #6 Dress

5 comments:

 1. Nice post. Very great full to see your post. I like all the dresses you have shared. Thank you so much for such a superb fashion styles.

  ReplyDelete
  Replies
  1. So nice to hear that you liked them! Have a great day! :)

   Delete
 2. Laura, vai saņēmi sūtījumu no Sheinside?
  Būtu interesanti dzirdēt tavu viedokli.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jā, sūtījumu esmu saņēmusi! :) Mana kopējā pasūtījuma summa bija 22paundi, nekādus papildus nodokļus man maksāt nevajadzēja. Par kvalitāti - t-krekls ( http://www.sheinside.com/White-Short-Sleeve-Beauty-Print-Loose-T-Shirt-p-144100-cat-1738.html ) bija ļoti labā kvalitātē, no labas kokvilnas- izmērs bija ONE SIZE un uz manis man lieliski derēja. Džemperītis ( http://www.sheinside.com/Navy-Contrast-Leather-Long-Sleeve-Cartoon-Print-T-Shirt-p-146065-cat-1738.html ) bija foršs, bet iekšas vīles varēja būt labāk nošūtas un auduma kvalitāte varēja būt labāka. Izmērs bija ONE SIZE, kas man bija stipri par mazu, tas vairāk atbilda S-M izmēram. Iepērkoties šajā lapā ir ļoti svarīgi lasīt atsauksmes no reāliem pircējiem, tad domāju, ka iepirkšanās būs veiksmīga! :) Tātad mans kopsaucējs ir tāds, ka Sheinside ir lieliska iepirkšanās vieta tiem, kas vēlas iegādāties stilīgu un oriģnālu apģērbu, bet nav gatavi par to maksāt daudz naudas un ir gatavi dažreiz piemiegt acis uz kvalitāti = lieliska iepirkšanās vieta jauniešiem.

   Delete
 3. nu skaidrs, liels paldies!!!

  ReplyDelete