Natural Christmas FlavorI did not used this aromatic oil candle holder for a long time, because most of commercial available oils are synthetic and that never seemed healthy, especially when there's a kid in a house. But now I have figured it out how to use it ( I made my own natural Christmas flavor recipe) and now it is one of my favourite Christmas mood maker. This year I decided to improve its appearance- it has deserved it!

Natural Christmas Flavor Recipe
cardamom
rosasted coriander 
cinnamon sticks
cloves
water
(when water evaporates - add more)

Ilgu laiku šo aromātisko eļļu svečturi neizmantoju, jo veikalā pieejamajām aromātiskajām eļļām īsti neuzticos. Tās bieži ir sintētiskas un nekad nav likušās veselīgas elpceļiem un, ņemot vērā, ka mājās ir bērns- nevēlējos ar neko eksperimentēt. Bet pāris gadus atpakaļ izdomāju uztaisīt pati savu dabiskas Ziemassvētku smaržas recepti un kopš tā laika nespēju savus Ziemassvētku iztēloties bez šīs īpašās smaržas. Šogad uzlaboju svečtura izskatu, jo tas jau sen to bija pelnījis :)

Dabiska Ziemassvētku smarža 
kardamons
nedaudz apgrauzdēts koriandrs
kanēļa standziņas
krustnagliņas
ūdens

Kad ūdens svecītes siltumā lēnām ir izgarojis, pielej to vēl. Ja vēlies intensīvāku aromātu- ielej pavisam nedaudz ūdeni, ļauj tam iztvaikot un kādu laiku nepapildini, ļaujot garšvielām nedaudz 'pacepties' bez šķidruma- pēc tam atkal aplej ar ūdeni.No comments:

Post a Comment