IKEA Chistmas


http://brotherbangun.net/ikea-collection-for-christmas-2012-2013/ikea-collection-for-christmas-06/

Christmas is coming so fast! I think it is the right time to start thinking about gifts to avoid unnecessary stress and spontaneous purchases later. Today I will share a few recommendations from IKEA range of products which I think would be a great gift for a little girl. Way of purchase Christmas gifts is important to remember that this is the moment when it is possible to fulfill the child's wish and give something really close to his heart. If it can be useful - it's great, but if not, I propose, however, to give what the child really desires.

Ziemassvētki tik strauji tuvojas! Ir pienācis laiks sākt domāt par dāvanu iegādi, lai vēlāk izvairītos no lieka stresa un neparedzētiem pirkumiem. Šodien es vēlējos ieteikt dažas idejas no IKEA veikalu piedāvājuma - 3dāvanas, katra zem 10latiem, kuras, manuprāt, būtu foršas dāvanas mazai meitenei. Iegādājoties Ziemassvētku dāvanas, vajadzētu atcerēties, ka šis nu ir tas brīdis, kad ir iespēja piepildīt kādu bērna sapni, tāpēc ir forši, ja varēsi zem eglītes palikt arī ko prakstisku, bet ar to nevajadzētu aizrauties. Es norādīju linkus uz vienu no IKEA piegādātājiem Latvijā, bet vari apskatīties, varbūt kāds cits šos pašus produktus piedāvā lētāk vai ar lētāku piegādi!

Šis mēbeļu komplekts mums jau ir, tāpēc varu pateikt, ka tas tiešām ir foršs! Protams, ja ir iespēja tikt pie īstas koka leļļu mājas, tas ir super, bet kamēr tādas iespējas nav- šis komplekts ir gana stilīgs un kvalitatīvs!
  


Kura mazā dāma gan nevēlētos iejusties pārdevējas lomā? Šis kartona stends, manuprāt, būtu arī forša leļļu teātra skatuve! Un, kad nolietojas vai apnīk- nav žēl no tā atbrīvoties!

 Skaitīkļi ir forša lieta! Galvenais, ka nav vecuma ierobežojuma :) - tie patīk gan zīdaiņiem, gan lielajiem bērniem. Ja mazākajiem tā ir rotaļlieta, kas attīsta pirkstiņus un māca apgūt krāsas, tad lielākajiem tas jau ir reāls mācību instruments, kas noder arī dažādās foršās rotaļās, piemēram, veikalu un kafejnīcu spēlēšanā!

 

No comments:

Post a Comment