Good Luck Charm


Ok, Guys! This is relly simple weekend DIY - easy & fun! 

All you need is: 

Bowl for painting of course - I bought this wooden trifoliate clover in a flea market (loppis) in Sweden for about 0.40 Eur! First of all I liked that it is made of wood, on the other - it has a charming ridged texture and thirdly - trifoliate clover is a symbol of success!
White acrylic spray paint - I used MONTANA professional spray paint. I know that it is used by many street artists, because of its good quality)
Fine Artists's Gold Acrylics - I bought Nerchau brand color that is produced in Germany and I am very pleased with its quality)
Synthetic brush - I used number 8. I have to admit that working with high-quality synthetic brushes I like a lot better than to use natural, because they always lose their hair, which is very frustrating in the process.
An old pizza box for spraypainting and a paint tray, or simple plastic dish for acrylic paint.

Clean your object

 Your tools

Turn the object upside down & spray a thiny layer of white color, than allow to dry. Repeat the process 3-4 times, then spin it back to front and repeat the same process.


Mix well the paint on a paint tray and paint the first layer carefully. Allow to dry. Repeat the process 3-5 times. 
I have not covered it with varnish yet but probably I will, in order to protect the inside from scratches.

Sveicieni visiem! Šodien tāds īzī- pīzī darbiņš nedēļas nogalei. 

Tātad, darbam nepieciešams būs:

Trauks krāsošanai -  šo trīslapu āboliņu iegādājos kādā krāmu tirdziņā Zviedrijā, jeb Loppis, kā viņi tur to sauc. Man patika, ka tas ir no koka, ir daudzšķautņains ar nelīdzenu faktūru un, protams, fakts, ka trīslapu āboliņš ir veiksmes simbols arī nospēlēja savu lomu! Vai es jau teicu, ka tā cena bija 20 santīmi? :) Bet galvenais iemesls, kāpēc to iegādājos ir, ka jau uzreiz zināju, ko ar to iesākšu. Un yeeey- nu tas ir gatavs! :) Manuprāt, būtu bijis forši arī, ja baltā vietā es būtu izvēlējusies melno, bet, ja apģērbā vairāk esmu melnā piekritējs, tad interjerā baltā krāsa ir tā, kas liek man justies kā mājās
Balta akrila pūšamā krāsa - es izmantoju MONTANA firmas profesionālo krāsu, ko zinu, ka izmanto arī ielas mākslinieki, tās labās kvalitātes dēļ. To var nopirkt Krūzā.
Zelta akrilkrāsa - es iegādājos Vācijā ražotu Nerchau firmas krāsu lielajā Jāņa Rozes grāmatnīcā. Tonis GOLD, 100ml maksāja 3.29Ls, bet krāsa klājās super un es šim projektam izmantoju tikai kādu 1/5 daļu no iepakojuma.
Sintētisku saru ota - es izmantoju plakanu otu numur 8, bet tas kā kuram ērtāk. Man pašai daudz labāk patīk strādāt ar augstas kvalitātes sintētiskajām otām, nevis dabīgām, jo otrajām ir tendence mest spalvu :), kas darba procesā var būt ļoti kaitinoši.
Tev noderēs arī veca picas kaste pūšanas darbiem un krāsu palete vai plastmasas šķīvītis, kur izpiest un samaisīt krāsu. 
Ieteikums - krāsu spied pa bišķiņam, jo vienai reizei Tev nevajadzēs daudz, lai nav jālaiž postā un nesakalst līdz nākamā slāņa uzklāšanas reizei. Pēc katra slāņa izskalo otu!Notīri savu objektu

Darba instrumenti

Apgriez trauku kājām gaisā, nopūt plānā kārtiņā ar krāsu un ļauj nožūt. Atkārto procesu 3-5 reizes, pēc sajūtām, tad griez trauku otrādi un atkārto visu procesu.

Uzspied nedaudz krāsas uz paletes vai šķīvīša un kārtīgi samaisi ar otu. Klāj plānā kārtā un ļauj pilnībā nožūt. Un tā 3-5reizes, kamēr baltā krāsa vairs nespīd cauri.


Es vēl neesmu uzklājusi laku, bet ilgnoturīgākam efektam un aizsardzībai pret švīkām tas noteikti būtu vēlams. Tad vienkārši izvēlies laku kokam uz ūdens bāzes. Domāju, ka 2 plāni lakas slāņi būs perfecto!


Jauku Tev nedēļu! 

No comments:

Post a Comment